EDH King VI

Po delší době přišel dlouho slibovaný čas na další z turnajů ve formátu EDH. Tentokrát po nových úpravách a hlavně na nových 20 životech, se všichni těšili jak jejich generál bude fungovat. Místem turnaje se již tradičně stal ráj chmele a piva v Žatci. Celkem si přijelo zahrát pěkných 12 hráčů.

Cenou pro vítěze byl pohár, boostery, fetchka a nehynoucí sláva :-)

Generálů se ukázalo opravdu hodně, asi nejvíc bylo různých kombinací Via Smashera, který v tuto chvíli působí asi jako nejsilnější generál. Nakonec se vedlo nejlépe Frantovi Kožuchovi, který se svým upraveným Geistem nakonec turnaj vyhrál.

1 – Franta Kožuch -  Turbo Geist

2 – Honza Němec – Zurgo mono red

3 – Jakub Jandík – Via Smasher

Ještě celková tabulka a slibuju, že další EDH King bude podstatně dříve :-)

 

GP Praha 2017

První z turnajů nového roku a hned takto obrovský turnaj. O velikosti svěčilo i navýšení počtu hráčů na 2000 a i tak byl hlavní turnaj vyprodán i když vstupné bylo již opravdu vysoké.

Na GPčko nás vyrazilo opravdu hodně a to jak na hlavní turnaj, tak i na spousty doprovodných turnajů. Celá výprava vypadala takto :

Honza Němec, Dan Němec, Štefan Hološka, Láďa Pohořalí, Jarda Šírek, Petr Jahoda, Honza Škramlík a Franta Kožuch. Na místě se ukázal i Jakub Jandík, Petr Legát a spousty dalších našich kamarádů.

První páteční den, na který vyrazila ani né půlka z nás si musela na první hraní počkat. Hned první den v hale vypukl požár a všichni tak byly evakuaváni a v pátek tak bylo veškeré hraní zrušeno.

V sobotu tak bylo opravdu narváno a všichni se rozeběhli na své turnaji. V hlavním turnaji byl cíl 6-3 pro postup do druhého dne. To se bohužel nepovedlo nikomu, ikdyž někteří měli opravdu blízko a nepostup si tak prohráli až v posledním kole.

Petr Jahoda

Láďa Pohořalí

Honza Něměc

Dan Němec

Honza Škramlík

Franta Kožuch : 1-7 drop

Jarda Šírek šel na EMA draftík a modern a Štefan Hološka také modern.

celkové opět nádherný turnaj, který je prostě tím nejleším kde si můžete zahrát, nechat podepsat karty, nakoupit či prodat a nebo se prostě jen podívat. Na další GP si tu už pár dalších brousí zuby a je určitě na co :-)