Vánoční EDH v Chomutově

Poslední víkend roku 2014 jsme uspořádali velký EDH turnaj již tradičně v skvělé Hřebíkarně. Na turnaj se nás na konec sešlo úžasných 20 hráčů. Hrálo se o balíčky z DDA a k tomu spousty foil promo karet.

Na turnaji bylo vidět mnoho druhů balíčků a jejich generálů. Ve finále se proti sobě postavila Jenara a Zegana. Finále jak má být a v časovém limitu skončilo remízou 1 – 1.

 

Celkovým vítězem se nakonec stal Petr Legat se svojí Jenarou. Se stejným počtem bodů, ale horším pomocným bodem se na druhém místě usadil Franta Šimek a jeho Zegana. Na třetím místě pak David Hobrlant se svojí Anafenzou.

 

Díky všem za účast, díky za super turnájek. Poděkování také Honzovi Blažkovi za další dva nové hráče a to jeho prcky Lenku a Tomáše. Musím napsat, že malá Lenka (10let) mě porazila 2-0 s její Akromou :-)

Krasný nový rok všem, hlavně hodně zdraví a v novém roce se budu těšit na další turnaje s vámi.

CMUS SIX TOUR – TEAM SEALED

Team Sealed se nehraje tak často a díky tomu, že se konal těsně před vánoci, vyrazili na něj od nás dva teamy. Jeden celo žatecký a druhý kadaňsko klášterecký. Každý team se pojmenoval a to následovně :

Dirty Sanchez

- Jan Němec

- Dan Němec

- Jan Škramlík

a eSuba

- Pavel Kožula

- Jarda Šírek

- Franta Kožuch

Turnaje se účastnilo nádherných 23 teamů a hrálo se tak na 6 kol. Sestavit balíček z 12ti boosterů pro 3 hráče je opravdu težký úkol. Snažili jsme se to nějak vyvážit a myslím, že se to i povedlo. Bohužel nám chyběla nějaká taková ta top karta co by dokázala hru otočit. Turnaj kupodivu běžel jak má a tak vše bylo odehráno již v 6 večer. Celkové výsledky našich dvou výprav :

eSuba : 13 místo – 9 bodů  (3-3)

Dirty Sanchez :  17 místo  - 6 bodů  (2-3-drop)

Díky za povedený poslední turnaj mimo město v tomto roce a doufám, že v roce novém nás bude vyrážet ještě víc.

Krásné a pohodové vánoce všem, hodně MtG dárků pod stromečkem.