M15 prefko Chomutov

V neděli 13.7. se pořádal další turnaj v příjemné restauraci Hřebíkarna. Tentokráte k další nové sadě M15. Na prefko se sjelo skvělých 16 hráčů z celého okolí. Turnaj jako vždy probíhal v pohodové atmosféře na 4 kola a nejlepším se ukázal Franta Šimek, který si myslím, že první dvě kola na karty sotva viděl :-)

skvělá atmosféra byla podpořena doprovodnou hrou s Garrukem a následnou fotkou s ním.

 

Předem díky všem za parádní část neděle a budu se těšit na další turnaj s Vámi.

Velký úspěch Tomáše Vitvara

Jak jistě víte, v sobotu a v neděli se konal v Praze první roční Prague Eternalu. V sobotu byla legačka kam vyrazil pouze Franta Kožuch a výsledek snad nestojí ani za jednu řádku :-)

V neděli se konal main event ve Vintage a side event v Modernu. Na vintage vyrazil Franta Kožuch a na cestu se připojil Tomáš Vitvar. Poprvé v životě na velký mezinárodní turnaj, s balíčkem, který nehrál a neznal. Základní částí na 6 kol prošel Tomáš se skórem 4-1-1 a postoupil do top8 z 6 místa.

Tady se utkal s ostříleným pražským borcem (affinita), kde při velké dávce štěstí vyhrává 2-1 a postupuje do top4.

V tomto boji proti německému hráči trošku ustoupilo štěstíčko a po dlouhé a náročné hře prohrává 1-2. Ještě se tak muselo počkat na druhou dvojici, aby bylo zřejmé, na kterém místě opravdu skončí. Naštěstí vše dopadlo jak mělo a Tom si za 3 místo odváží z Prague Eternalu 2 kousky Misty Rainforestů.

Franta Kožuch z Vintage turnaje odjíždí se skóre 3-3

 

 

 

Magic CV News

Bohužel jsem teď nestíhal nějak vše pořádně popsat, ale tak alespoň vše doženu krátkým souhrnem toho, co se v našem okolí odehrálo za posledních cca 14 dní.

V prvé řadě se konal další pauper turnaj na Blatenské v círky, a bylo opravdu skvělé, kolik nových tváří se dostavilo si zahrát. Celkem hrálo 12 hráčů a dalších 4-6 si přišlo zahrát jen tak pro radost. Vítězem se stal zaslouženě Šimon Hunát se svým  mono black.

 

Dalším turnajem byl Conspiracy draft v Kadani, na kterém si mohlo zahrát pouze přesně osm hráčů. Musím říct, že to bylo opravdu vyhrocené a to díky sadě, která to má ve svém popisu. Začalo se doslova conspirovat a to až na boj mezi městy, které na turnaj dorazily. Nejlepé z celého boje vyšel Honza Umlauf, kterí si tak odnesl cenné vítěství.

 

Poslední informací je blížící se prefko nové sady M15, kde si nejen skvěle zahrajeme, ale i fotit s Garrukem budeme :-) . Turnaj se koná 13.7. od 10.00 v církvy na Blatenské.

 

Franta