MagicCardMarket turnaj v Praze

Konec listopadu a v Praze, opět u Andreje, se konal očekávaný turnaj MCM. Tedy turnaj dotovaný velkým prodejcem. Po velkém fiasku Top Series před týdnem se čekalo, kolik lidí se objeví na tomto turnaji. MCM opravdu táhla a přilákala plné konferenční centrum v pohybovém centru.

My jsme vyrazili v sobotu a každý na jinou hru :

Jakub Jandík – na commandera

Štefan Hološka – na modern

Franta Kožuch – na vintage

Na sobotní modern dorazilo suprových 303 hráčů, na EDH 24 a na Vintage skvělých 28. Turnaj opravdu skvělý, ale o našich výsledcích není ani potřeba psát. I tak jsme si to skvěle užili a jako poslední velký turnaj letos opravdu paráda.

 

GP Rotterdam a náš výlet

Skoro rok dopředu nás napadla myšlenka vyrazit na teamový sealed. Tehdy jsme se tomu usmáli, neřešili a popíjeli dál. Nicméně k našemu překvapení Radek Oswald nezapoměl a řekl že pojedeme. Sehnal skvělé ubytování kousek od haly a to už byla výzva i pro mě a Jardu Šířka.

V pátek 11.11 jsme tedy vyrazili směr Rotterdam a 800 km před sebou. Ješte ten večer jsme zaparkovali před sitou a šli okouknout místo. Bylo opravdu obrovské, takové naše tři GP v jednom.

V sobotu hned ráno vstávání, a hurá do davu. Lidí opravdu mraky. Jen na hlavní turnaj 2100 hráčů. 700 teamů a dlouuuuhý den před námi. Po rozbalování jsme něměli úplně špatné karty a tak jsme postavili :

Jarda : W/B token control

Radek : UR control

Franta : URG energy

Balíčky vypadaly lepé než jsme s nimi uhráli :-) a po půlce turnaje to vypadalo opravdu s námi zle. Pak jsme ale zabrali a celkově jsme večer po desáté odcházeli se skóre 4-5 což nebylo nakonec tak špatné.

GP bylo opravdu skvělé, úžasný relax a všichni jsme si užili volna a pouze mtg hraní. Na další GP v team sealed prý jedeme znovu :-)