Preview Battle for Zendikar Chomutov

Poslední neděle v září a s ní i prefko nové sady Battle for Zendikar. Díky prodlouženému víkendu a pražskému derby :-) se nás v chomutovském Mertinu sešlo celkem 10. Krom známích tváří dorazili i dva borci, pro které to byla premiéra – Hlína a Radek Oswald.

Díky Zendikar Expeditions, což je speciální sada landů vydaná pouze k Battlu, se všichni moc těšili na to, zda si tuto hodně cennou landu otevřou. Při otevírání byl tím štastním Tom Visinger a jeho Temple Garden se opravdu líbil.

Turnaj šlapal přesně podle plánu a na konci, na pomocné body, se celkovým vítězem stal Jakub Jandík před Radkem Oswaldem. Gratulace

Při rozdělování cen si svůj booster rozbalil i Vláďa Nový a objevil také svůj “poklad” a to foil Sunken Hollow.

Všem moc díky za pěkné pohodové prefko a dalším naším velkým turnajem je PPTQ, které budeme pořádat v Žatci.

Naše druhé WMCQ Praha

Na druhý ze tří turnajů o post jednoho hráče v národním teamu jsme vyrazili jako hráči pouze dva. Franta Kožuch a Jarda Šírek. Formátem byl Modern, který u nás moc nefrčí. Sebou jsme zabalili i Tomáše Vitvara, který jel nabírat další cenné zkušenosti jako rozhodčí.

Na místě se k nám přidal již pražák, srdcem ale chomutovák, Petr Legat.

Nemá tady moc smysl rozepisovat nějaké matche, prostě formát nehrajeme a tak to také dopadlo :

Franta – 2 – 4 drop s Jundem

Jarda – 2 – 4 drop s Faeriema

No a Legy? tak tady je vidět, když se někdo věnuje formátu a hraje ho pořád. Tomu se z jeho Affinitkou povedlo uhrát úžasné třetí místo. Gratulace

 

Na závěr jsme si zpravili chuť v naší oblíbené čínské restauraci a s další foil Thalií vyrazili zase domu.