Král Therosu – vítěz Jan Škramlík

Dnes proběhl poslední draftík o Krále Therosu, který se konal v posledním z měst a to v Chomutově. Celkem se sjelo 10 hráčů a z toho čtyři měli šanci na celkového vítěze. Po opravdu pěkném boji až do poslední hry si vítězství urval Jan Škramlík. Tímto mu všichni gratulujeme a klobouk dolu, protože na děleném druhém místě se také umístnili hráči ze Žatce.

1 místo – JAN ŠKRAMLÍK (32 bodů)

2 místo – Petr Jahoda a Vláďa Nový (oba po 30 bodech )

A jedna společná, díky všem a udalších turnajů se budu těšit

První Conspiracy draft v Kadani

Nezvykle v týdnu, ve čtvrtek, jsme se sešli v pěkném počtu 7 hráčů na test prvního draftu Conspiracy. Po upřesnění pravidel jsme se dali do práce a začali otevírat boostery. Hned po prvním otevření jsme zjistili, jaká je to sranda a jaká to teprve bude zábava při hře. Hraje se free to all, tedy útok vždy na hráče na kterého chcete. Turnaj sme si dali na tři kola, kde výherce byl určen součtem bodů ze všech tří her.

Nejlépe si ze všech vedl Jakub Křapka, který se ůplně nenápadně probojoval až na první místo, když se po první a druhé hře vyplátili ostatní mezi sebou a vraceli si tak předešlé nespory. Tady je opravdu dobré být se všema kámoš :-) . Za první místo se odnesl FOIL STIFLE, což byla zasloužená odměna za ty nervy .-)

Díky všem za super zábavu a budu se těšit u dalšího draftu Conspiracy

 

Král Therosu – draft druhý – Žatec

V sobotu 31.5. jsme měli naplánované druhé kolo o pohár Krále Therosu. Tentokrát v Žatci a pohodové a klidné hospůdce Pod poštou. Na toto kolo tentokráte dorazilo 12 hráčů a tak se v pohodovém tempu draftofalo na dva stoly. Opět se bojovalo do posledního kola a některé zápasy byly opravdu vyhrocené :-)

Celkově se nejlépe vedlo Františku Kožuchovi, který prohrál až v posledním kole a na celkové první místo to ale stačilo.

Tabulka draftu :

Celkové pořadí v turnaji po druhém kole :

A na konec pár fotek z turnájku. Zatím turnaji vládne žatec, ale poslední kolo, které se odehraje někdy v půlce června, bude opravdu o co hrát.

Díky všem za skvělý večer a na posledním kole se budu těšit