Výsledky RtR prelease turnaje

Máme za sebou první turnaj s novou edicí. Musím za sebe říct, že je hodně povedená. Už jen to, že v podstatě každý zápas skončil výsledkem 2/1 svědčí o tom, jak vyrovnané guildy a karty jsou. Po základní části to vypadalo takto :

Pak následoval klasický pavouk TOP 8 a po opravdově krásných zápasech je konečné pořadí na bedně :

1 – Dan Štecher

2 – Franta Šimek

3 – Franta Kožuch / Jarda Šírek

Předem gratulace vítězovi, pak díky všem co se dostavili. Edice je tedy povedená, těším se na společné drafty a taky na nové skvělé hráče, které pomalu vychováváme. Štefan je turnaj od turnaje lepší. 

RETURN TO RAVNICA PRERELEASE SEALED DECK

Prerelease nové MtG sady. Novinkou pro toto prerelease je, že se hraje s 5 boostery RtR + jedním guildovním boosterem(podle toho jakou z 5 guild si hráč vybere). Hráči však krom boosterů obdrží ještě počítadlo životů, achievment kartu, guildovní samolepku, prerelease promo, které můžou zařadit do balíčku a dopis od Vůdce guildy.
začátek: 29.9.2012, 10:00,Restaurace Mackal, startovné: 600 Kč, formát: sealed deck, ceny: 2 boostery na hráče + promo

POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA

 

Začínáme

Chtěl bych tímto poděkovat Tomovi, díky kterému máme možnost začít ladit a vytvářet nové stránky Magic klubu Chomutov. Všichni hráči sice využívají Facebook, ale díky novým stránkám budeme schopni přehledně ukazovat i lidem, kteří FB nepoužívají, jaké turnaje nás čekají. Doufám, že i tímto způsobem oslovíme více lidí, kteří zrovna Mtg hrají doma a myslí si, že v okolí Chomutova žádný klub není.