První draftík 2020

Poslední pátek prvního měsíce nového roku jsme opět vyrazili na pár pivek, hambáč a karty. Opět dorazil i Mob a tak se nás sešlo na Lidáku celkem 5.

Nic tedy nechybělo pro super večer, který jsme si pořádně užili. Hry byly opět super, atmosféra perfektní a celkové pořadí po hře každý z každým dopadlo takto :

1 – Radek

2- Franta

3- Mob

4- Hlína

5- Jarda

První prefko 2020 ve Varech

V druhé půlce roku 2019 jsme již nebyli tolik aktivní a změnou podmínek pro hraní od wizárdů i nemotivováni navštěvovat větší turnaje. Jeli jsme tak jen na prefko sady Throne of Eldrain, ale tu jsem zapoměl sepsat. Hned koncem ledna roku nového jsme opět vyrazili do K.Varů. Klasicky v Novisimu a tentokráte u nového Therosu. Celkem se tu sešlo 24 lidí a my dorazili v klasické sestavě Franta, Jarda a Jakub ze Žatce.

Jakubovi se povedlo poslední turnaj ve varech vyhrát a byl tak dostatečne nadržen vyhrán i první turnak v roce 2020. To se u i povedlo a to bez komplikací.Jarda dal 9 místo a já, 10 místo. Piv bylo víc než dost a to se také podepsalo na výkonu :-)   Jarda měl ten den narozeniny a poctivě jsme jej tak zapíjeli.

Gratulace Jakubovi a na dalším turnaj nás snad už vyrazí více :-)