Ixalan Prerelease v Kladně

Léto uteklo a září přináší novou sadu. Sadu, o které se hodně psalo, protože v MtG ještě neřádili dinosauři a piráti. Jako vždy jsme vyrazili na prefko, tentokráte do úplně nové herny Zbyška na Kladně. Nové prostory se povedly a my se těšili na pěkný turnaj. Celkem si Ixalan nenechalo ujít 28 hráčů.

My jsme vyjeli ve složení : Petr Jahoda, Láďa Pohořalí, Jarda Šírek a Franta Kožuch

 

Turnaj celkem na 5 kol, pohodová atmosféra a prostě jsme si novou sadu opravdu užili. Je skvělá na hraní, zábavná a hry jsou vyrovnané. Celkové výsledky a typy balíčků :

Láďa Pohořalí : 3 – 2  : WR dino

Jarda Šírek : 2 – 3 : WB aggro

Petr Jahoda : 1 – 4 : UG

Franta Kožuch : 4 – 1 : WB vampire

Ještě krátké videjko z herny a pohledy na nás TADY

Mistrovství ČR v Magic the Gathering 2017

V sobotu 9.9.2017 se v Praze a opět ve skvělém Andrejovo pohybovém centru uskutečnilo mistrovsví České republiky v MtG. Turnaj byl rozdělen na dvě části, a to na standart a draft. Protože dorazilo pod 225 hráčů, přesněji 195, hrálo se 5 kol standartu a 3 kola draftu.

Na turnaj jsme vyrazili v tradiční sestavě Franta Kožuch a Jadra Šírek. Na místě byl i Tom Vitvar jako judge. Standart nehrajeme, ale na turnaj jsme postavili, Jarda white tokeny a já Temur energy. Zašli jsme dvakrát do hospody potrénovat a bylo připraveno :-)

Turnaj probíhal jako vždy na tomto místě super a my, díky poctivému tréninku, hráli opravdu koncentrovaně a bez větších chyb. Celkový výsledek tak byl velkým překvapením a oba s Jardou končíme se stejným výsledkem 1-4 :-)   Na draft jsme tak již nešli, vzali své tři boostery a vydali se domů. Akce skvělá, promo nádherné a výsledky odpovídající.