PPTQ Žatec k prasknutí

První z letošních PPTQ se konal v sobotu 19.3. a opět v naší oblíbené restauraci pivovaru v centru Žatce. Jistě velký podíl na účasti má i domácí pivo, ale i tak, na akci dorazilo nádherních 34 hráčů a salónek byl plný do posledního místa.

Jako vždy turnaj probíhal v pohodové atmosféře. Otevřela se nám expediční Polluted Delta a jedna filtrovačka. Celkem tedy 6 kol a draftík TOP8. Bylo zaděláno na hodně dlouhý den. Rozhodčí nám dorazil až z něměcka a myslím, že vše zvládl na jedničku. Sám byl překvapen pohodovou atmosférou a velkou žízní většiny hráčů :-)

Do TOP 8 se tak probojovali (v pořadí) :

Daněk P.

Kamínek P.

Kawalec J.

Matoušek J.

Jandík J.

Šírek J.

Horák L.

Ševčík L.

Po pěkných a dlouhých hrách se z celé topky nakonec radoval, a vítězem slotu stal:  Lukáš Ševčík.

                       

Díky moc všem za super turnaj a doufám že dalším PPTQ se opět potkáme. Ještě přikládám celkovou tabulku turnaje :

 

Březnový Prague Eternal

Druhý březnový víkend proběhl v Praze již čtvrtý Prague Eternal. A protože se pomalu blíží pražské GP v legacy formátu, rozhodli jsme se vyzkoušet naše legacy balíčky. Na turnaj od nás vyrazili pouze Štefan Hološka (ten byl na turnaji od pátku), Jarda Šírek a Franta Kožuch. Po cestě jsme ještě nabrali Zbyška Kalendu.

Turnaj byl jako vždy na tom nejlepším místě jaké si pro hraní můžete přát. Babišovo pohybové centrum je opravdu skvělá volba pro tyto typy turnajů. Na hlavní sobotní legacy turnaj dorazilo celkem 104 hráčů a to je skvělý počet, zvlášt když vstupné bylo 850,-Kč.

Celkem 7 kol prověřilo naše balíčky opravdu dokonale a myslím si, že ikdyž legacy skoro nehrajeme, tak jsme si vedli celkem dobře :

Jarda Šírek : 4 – 1 – 2  – 23 místo

Franta Kožuch : 4 – 1 – 2  – 24 místo

Zbyšek Kalenda : 3 – 4  – 64 místo

Štefan si v pátek vyzkoušel trial legacy a po nezdaru šel v sobotu raději na side event modernu. Tady sice nebylo moc hráčů, ale zato dostal za umístnění Sííízu :-)

Turnaj byl po všech stranách podařený a závěrečná tečka ve formě barandovské číny byla opravdu skvostná. No ještě bude pár možností testnout a pak už samotné velké GP. Tak doufám, že nás na něj vyrazí co nejvíce.