PPTQ Stochov

V sobotu 21.2.2015 jsme vyrazili na naše první PPTQ do Stochova (u Kladna). Formátem byl modern, který u nás zatím nehrajeme. Turnajovým místem se stala stará, ale útulná tělocvična Sokolu Stochov, kde ale nic nechybělo. Prostoru bylo dost, tepla tak nějak a párek v rohlíku byl skvělěj a to včetně točené malinovky.

Na turnaj jsme vyrazili si zahrát já (Franta Kožuch) a Jarda Šírek. Balíčky jsme dali dohromady večer před turnajem a taky to podle toho vypadalo.

Na turnájek dorazilo něco přes 50 hráčů a to včetně malé výpravy z Polska. Hrálo se tak na 6 kol a TOP8. Bohužel se nám nedařilo úplně podle představ, nicméně to nakonec nebylo tak úplně zlé, na to že to byl náš první modern turnaj.

Franta Kožuch 3-2-drop (Jarda pospíchal domů :-)  )

Jarka Šírek 2-3-drop

ano, hráli jsme i proti sobě :-)

Ještě bych chtěl všem oznámit, že se nám zde formují dva zkušení Judges. Franta Šimek a Tomáš Vitvar si zajeli na svůj první turnaj, kde si již vyzkoušeli role rozhodčích. Doufám, že jim to vydrží a že za čas budeme mít konečne u nás rozhodčí minimálně z levelem 1, nejlépe level 2. Držím jim oběma palce. Fotku jim udělám až budou mít takovou tu hezkou černou košilku :-) )

 

 

 

EDH King II

Druhý velký turnaj v EDH pod názvem EDH King II se opět konal v Chomutově v Hřebíkárně. Celkem 18 hráčů a spousta typů balíčků, která na 5 kol dala postarat o spousty zábavy. Dnes se hrálo o fetch land (Marsh Flats), shock land, boostery poslední edice + promo karty pro všechny.

Po 5 kolech bez prohry se vítězem turnaje stal Franta Kožuch (Geist), druhý Franta Šimek (Zegana) a na třetím Pavel Kožula (Vendilion).

Celková tabulka :

Díky všem za účast a uvidíme se na dalším turnaji.