Khans of Tarkir prerelease

Na skvělou edici skvělá účast. V Chomutově se na prerelease nové sady Khans of Tarkir sjelo z okolí rovných 20 hráčů. Účast tedy luxusní a tomu odpovídají i karty a hlavně hratelnost této sady. Fečky jsou opravdu tahák sady a i my jsme jich několik rozbalili. Turnaj se konal poprvé v restauraci v centru města a to v u Dvou Medvídků. Díky většímu počtu hráčů se hrálo na 5 kol. Zápasi to byly opravdu vyrovnané a dlouhé, skoro každé kolo se protahovalo na nastavená kola. Edice vypadá vyvážená a díky tomu je její hratelost zábavná.

  

Do posledního kola nebyl žádný favorit a teprve v posledním kole se rozhodovalo o vítězi. Tím se nakonec stal ostřílený borec DAN ŠTECHER (na fotce vlevo. Dane trošku fair play prosím příště, tohle se soupeřům naukazuje :-)  )

Díky všem za super sobotu a doufám, že se s touto sadou budeme potkávat častěji na draftech. Ještě dodávám celkovou tabulku.

Na přání ještě tabulka klanů :

 

WMCQ Praha – turnaj druhý

V sobotu 13 září 2014 jsme vyrazili na třetí z turnají WMCQ v Praze. Turnaj se jako posledně konal v nádherných prostorech kliniky pohybového cvičení. Na tento poslední turnaj z trojice kvalifikací, kde vítězové tvoří českou reprezentaci, dorazilo cca 130 hráčů. Opět byla jako sladká odměna za cestu foilová Geis of Saint Traft.

na turnaj vyrazil Franta Kožuch a Jarda Šírek (střízlivý)

Bohužel nám nebyl dnešek nakloněn a trápili jsme se až do konce. Jarda upravil svůj balíček tak, že mu přestal fungovat :-)  Po šestém kole tak odjíždí domů se skórem 1 – 5

Franta ve dvě ráno upravil balíček na Rabble Red decky a vyplatilo se. První dvě kola jsem tyto balíčky potkal a zjistil, že úpravy stály za prd :-) Oba prohrávám  těsně 1 – 2.  Celkově jsem odcházel po šestém kole se skórem 3 – 3 ,ale výborným pocitem, že jsem všech 6 zápasů vyhrál hod kostkou a vždy začínal :-)

Další zajímavostí bylo se s Jardou potkat proti sobě v páték kole. Byl to opravdu boj, a po krásných třech hrách Jardu pořážím 1 – 2

No turnaj se nám výsledkem nepovedl, zato v naší china restauraci na Barandově jsme si spravili chuť a teď už se chystáme na Khans of Tarkir Prerelease.