První PPTQ Chomutov

Na náš první PPTQ Chomutov si dorazilo zahrát PPTQ v sealedu pěkných 16 hráčů. (Teda 17, ale bohužel já měl zákazáno jako pořadatel hrát). Hrálo se tak na 4 kola + TOP8 draftík. Hned po rozbalování Škodík dropnul, protože si rozbalil FOIL Ugina a fetch.

Do hlavního turnaje tak šlo 15 hráčů. Dorazil hráč z Prahy a i dvojice z Rakouska. Také dorazil náš nejlepší rozhodčí Jarda Karban. Díky němu turnaj držel řád a přesnost.

Také zde dělal zkoušky na level 1 Judge náš Tomáš Vitvar – a úspěšně udělal :-) gratulujeme!!!

 

Ve finále si to pořádně rozdali Vláďa Nový a Pavel Kožula. Tím štastnějším se po výhře 2 – 1 stal Vláďa a je tak vítězem PPTQ Chomutov.

GRATULUJEME a budeme tedy všichni doufat, že pojede a probojuje se až na samotné finále do USA.

 

Kadaňský draftík Dragonsu

Na páteční večer jsme se sešli v naší Aréně a to nejen na výbornou pizzu. Sešlo se nás celkem 9, na draftík nové sady plné draků, Dragons of Tarkir. Velká část viděla karty z této sady úplně poprvé a díky tomu to byly velice zajímavé balíčky a ještě zajímavější matche.

 

Na tomto turnaji se nenašel nikdo, kdo by němel ani jednu prohru a tak ůplně nejlépe se nakonci vedlo Danovi Štecherovi.

 

Díky všem za pohovový večer a teď už se opravdu potkáme až na chomutovském PPTQ.

Velikonoční EDH v Karlových Varech

Rok opět utekl jako voda a o víkendu, přesněji v neděli 5.4.2015, se konal v Karlových Varech již tradiční EDH Velikonoční turnaj. Vyrazili jsme v pětičlené výpravě včetně kluků z Chomutova. Na turnaj dorazilo 17 hráčů a hrálo se tak na pět kol po 60 minutách kolo v útulné restauraci Novissimo.

Naše výprava vyrazila v tomto složení a s těmito generály :

Franta Šimek - Prime Speaker Zegana

Pavel Kožula - Grand Arbiter Augustin

Tomáš Visinger - Yasova Dragonclaw

Franta Kožuch - Geist of Saint Traft

Michal Kalužný - Karador, Ghost Chieftain

 

Celkově se nám na turnaji dařílo. Težší to měl Pavlík, kdy hrál půjčený balík od Šimpyho a v podstatě nevěděl co tam je. Samozřejmě jsme se potkali párkrát proti sobě a to v posledním kole, kdy se rozhodovalo o pořadí. Jediný kdo celý turnaj neokusil prohru byl Michal Kalužný a stal se tak vítězem celého turnaje bez prohry. Jeho bylíček opravdu šlapal jako hodinky. Odvesl si boostery + fetch Misty.

Díky všem za parádní předvelikonoční turnájek a uvidíme se na dalším a to chomutovském PPTQ. Ještě celková tabulka turnaje :