GP Amsterdam

Konec března a my po roce a půl opět vyrážíme do ciziny na GP.  Formát stejný, team sealed. Opravdu sranda formát na který ale potřebujete mít hodně nahráno. A to my samozřejmě máme :-) Tentokráte jsme si to nasměrovali do Amsterdamu. V pátek ráno odjezd a 800 km před námi. Cesta utíkala v pohodě a v pozdních odpoledních hodinách jsme se už ubytovali v jednom bytě na okraji centra.

Po pár minutách rychle na prohlídku města a taky nakoupit nějaké ty sýry a pantofle :-)   Lidí všude mraky a ještě se nám do toho tak trošku ztratil Radek, když se mu povedlo opustit tramvaj jako jedinému, protože se zablokovali dveře pro výstup a nikdo jiný již nemohl vystoupit :-)

Ještě abych nezapomněl, kluci se rozhodli po večeři a dlouhém zkoumání památek vyrazit zpět na pokoj večerní procházkou. Tak jak mě boleli nohy si budu dlouho pamatovat :-) ))

Díky Radkovi, který vybral skvěle spaní, jsme měli cestu do haly cca 10 minutek chůze. Ráno jsme vyrazili na osmou a opravdu hodně nás překvapila velikost haly. A to se hrálo jen první půlce :-)

Balíčky jsme se sestavili docela v pohodě a rychle. Nakonec jsme postavili : Jarda – RG Dino, Radek – UBR – Pirats a Franta – BW Vampires (jak jinak že :-) )

První dvě kola nám opravdu sedly, parádní výhry a vše vypadalo jako že to dnes vyhrajeme. Opak byl pravdou. Další 4 kola po sobě prohra. Opravdu to byl šok, měli jsme tolik smůly že jsme měli opravdu co dělat aby jsme to neukončili dříve. Na poslední dvě kola jsme se hecnuli a vytáhli tak ještě dvě výhry.

Celkem tedy 4 – 4

Večer jsme pak již dali večeři ve skvělé mexico restaurant a ráno hned cesta zpět.

Díky klukům za super víkend a těším se na další turnaj, prý si dáme GP Chille :-) )

Franta Kožuch, Jarda Šírek a Radek Oswald

na turnaj také vyrazili po své ose : Dan Němec, Honza Němec a Honza Škramlík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>