WMCQ Praha a naše výprava

Je to hodinka co jsem dorazil domů z dalšího WMCQ a sepisuju tento krátký report. Pro ty kteří nevědí o co jde, tak je to první ze tří turnajů o místo v národním teamu na mistrovství světa 11.-13.12.2015 v Barceloně.

Dnešního turnaje ve formátu standart se zůčastnilo 114 hráčů. Z našeho okolí na turnaj vyrazil Jakub Jandík, Jarda Šírek, Dan Němec a já, Franta Kožuch.

Jako na každém WMCQ je za vstupné pěkný bonus v podobě foilové karty, tentokrát to byla foil Thalia (díky Zbýšo za foto )

Turnaj se hrál na 7 kol a protože standart nepatří mezi naše formáty, bylo to i na výsledcích znát:

Dan Němec :  2-5 (BR Dragons)

Jakub Jandík : 2-5  (Tained Remedy šikana)

Franta Kožuch : 3-3-1 (GRW Dragons)

no a nejlépe se vedlo Jardovi Šírkovi. Ten měl v posledním kole 5-1 a musel vyhrát pro postup do topky. To se mu bohužel nepovedlo a tak nakonec krásné 15 místo ( 5-2 ) a 9 boosterů. Ještě třeba poznamenat, že Jarda hrál Temur aggro vlastní výroby. Velká škoda ale i tak moc pěkná práce.

Parádní trénink před GP Praha za týden. Akce to bude opravdu velká, zážitek ještě větší. Kdo má ruce, nohy, trochu peněz na nějaký side event, tak tam musí být. Těším se s váma za týden.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>